JD - novinky

18.7.2012' - Nice, France Airport

21. července 2012 v 15:41 | Everlinet
Přidávám fotky z 18. července, na letišti, když Johnny se svými dětmi dorazil do Nice ve Francii. Je tedy jasné, že se Johnny s rodinou aktuálně nachází právě ve Francii.
aciIZhCW adtioIe4 adp9mzmB abvyJx0E abvahWDV

16.7.12' at Jeffey's SteakHouse

17. července 2012 v 20:26 | Everlinet
Johnny Depp byl velkým hitem na letošním Comic-Con, ačkoli tam vlastně nebyl. Depp se natáčel trhák příštího léta
'The Lone Ranger' v Moab v Utahu a ... jedl rodinné restauraci - Jeffreyho Steakhouse.
Není to poprvé, kdy se hollywoodský štáb objevil v této restauraci - James Franco se stal pravidelným
hostem při natáčení filmu 127 hodin.
Na fotkách níže uvidíte zmíněný Jeffrey's Stekhouse.
abpE6CbJaclzslwQadziNRGnaccd0QrR

Johnny at tattoo shop - 25.6.2012'

16. července 2012 v 9:31 | Everlinet
Přidávám fotku z 25.06.2012, kdy byl Johnny v tetovacím salónu v Texasu, na fotce je zřejmě s tím, kdo mu vytvořil tetování, o kterém jsem psala posledně.
Johnny ho má na levé paži u Betty-Sue. Bohužel stále nevím význam..
aceXA18X

Další nové tetování?

24. června 2012 v 17:39 | Everlinet
  • Na fotkách co jsem přidala, jsem si všimla něčeho, co by zaručeně mohlo být Johnnyho nové tetování. Zjevně za tetováním 'Betty Sue'.. Takže zase nové? Opět, že? V poslední době má pořád nějaká nová.
  • Samozřejmě nevím, jak to tetování ani vypadá, ani jaký má význam, ale počkáme si, třeba se brzy něco objeví.

49. narozeniny Johnnyho Deppa!

9. června 2012 v 14:11 | Everlinet
Ano! Dnes 9.6.2012 slaví herec Johnny Depp své 49. narozeniny! Doufám, že nemluvím jen za sebe, ale i za všechny české fanoušky, když mu chci popřát všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí a úspěchů v kariéře i osobním životě. Ať máme stále víc úžasných filmů, v kterých hraje. Ikdyž už mu není zrovna dvacet, je to stále nejkrásnější muž, jakého jsem kdy viděla a mohu říct, že dokonce si tipuji, že to tak i navždy zůstane. Dokážu ho obdivovat, jak jeho charakter, tak jeho práci, to se nezmění. Milujeme tě, Johnny!

Udělala jsem krátké, né moc povedené video k jeho narozeninám. Samozřejmě není dokonalé, ale bohužel se mi líbilo víc to, co jsem předtím omylem smazala. Nedá se nic dělat, má to být jen taková věc..vlastně důležitá pro mně, že jsem se dokázala dobré dva týdny s něčím takovým zabývat...

Žebříček 500 nejlepších filmů všech dob.

3. června 2012 v 19:34 | Everlinet

Empire sestavil žebříček nejlepších filmů všech dob, a to díky průzkumu provedeného mezi čtenáři i kritiky. Co se týče filmů s Johnnym se do žebříčku dostalo 8!

490 - Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street
475 - Piráti z Karibiku - Truhla mrtvého muže
469 - Strach a hnus v Las Vegas
371 - Piráti z Karibiku - Prokletí Černé Perly
210 - Četa
193 - Ed Wood
162 - Noční můra v Elm Street
066 - Střihoruký Edward

~ MTV Generation Award na MTV Movie Awards 2012

2. června 2012 v 11:23 | Everlinet
Už téměř čtyři desetiletí, je Johnny Depp definicí Hollywoodu, přináší jeho vlastní kultovní styl života už v "21 Jump Street 21, v " Ed Wood "a" Strach a hnus v Las Vegas, "a i v nezapomenutelných trhácích jako " Sleepy Hollow "," Karlík a továrna na čokoládu ", a samozřejmě i v sérii Piráti z Karibiku" Jako uznání jeho úspěchů Depp bude poctěn s cenou MTV Genaration Award na MTV Movie Awards v živém vysílání tuto neděli 3. června v 9 hodin ET / PT v Gibson Amphitheatre v Kalifornii.
The Black Keys vystoupí s jejich hitem "Gold on the Ceiling" na počest Deppa a cenu mu předají.
Tato cena je nevjvyšší, jakou může herec/herečka získat. Před Johnnym cenu získali třeba Reese Witherspoon a Sandra Bullock, Ben Stiller, Adam Sandler, Mike Myers, Tom Cruise a Jim Carrey.

30th May ~ With Bill Carter

31. května 2012 v 21:49 | Everlinet
Našla jsem na FB fotku, která je zřejmě ze včerejška. Johnny je na ní s Billem Carterem, ovšem kdo je ten druhý, to nevím. Fotka je jen jedna a škoda je, že je i docela rozmazaná.

EDIT: jedná se o fotku z oslavy narozenin Billa Cartera v klubu The Mint - LA.
aaer86jA

26.tetování?!

27. května 2012 v 18:32 | Everlinet
Toto tetování, které vypadá jako obrovský blesk nebo Z či N je na levé ruce Johnnyho - jsme mohli vidět poprvé, když se stal členem Comanche( indiánského kmene ) dne 16. května 2012, takže to s tím může i souviset. Mohla by to být také runa - S - což znamená Slunce. Opravdu, poslední dobou má Johnny stále nějaká nová tetování. Dnes tedy aktualizuji stránku s tetováními.

13.narozeniny Lily-Rose Depp.

27. května 2012 v 12:53 | Everlinet

Mohli jste si všimnout, že jsem před pár dny do kalendáře
vpravo dala narozeniny Johnnyho dcery Lily-Rose, tak bych jí
ráda i popřála článkem. :)
Johnny má Lily-Rose s francouzskou herečkou, modelkou a zpěvačkou
Vanessou Paradis a Lily dnes oslaví své již 13. narozeniny. Přeji jí všechno
nejlepší, ať se jí splní úplně vše, co si přeje a ať ty narozky pořádně
oslaví. :-)

May 16. update.

25. května 2012 v 17:48 | Everlinet
Přidala jsem do minulého článku další fotky -- zjevně se jednalo o fotky z domu Harrisové v Novém Mexicu, kdy byl Johnny přidán do kmene Comanchů. Přidala jsem i starší fotky, které jsem sem dřív nedala. Na informaci, tedy článek k této události, i na fotky se můžete podívat v nějakém z těchto odkazů, tedy:

[May 16, 2012] At LaDonna Harris' home in Albuquerque, New Mexico

24. května 2012 v 14:17 | Everlinet
Objevily se fotky z ceremoniálu konané 16.5. v domě Harrisové v Novém Mexicu. Přivám
i ty starší.

aawUj5uHaadvJSFUaao42o3VaaknXks2

Johnny Depp osvojen kmenem Comanchů.

22. května 2012 v 14:31 | Everlinet
Johnny s LaDonnovou Harrisovou.
Herec Johnny Depp, který bude hrát roli Tonta v nadcházející filmové verzi The Lone Ranger, byl osvojen kmenem Comanchů.
Postava Tonta je v nejnovějším zpracování příběhu uváděna jako Comanche.
Informace zaujala LaDonnu Harrisovou, váženou příslušnici kmene Comanchů a zakladatelku Americans for Indian Opportunity (AIO): ,,Johnny ztvárňuje historickou roli Tonta a zdál se v ní tak přirozený, že byl oficiálně přijat do naší rodiny Comanchů."

Johnnyho 25. tetování - význam.

19. května 2012 v 18:19 | Everlinet
Dnes se začaly na FB stránkách a samozřejmě i u Sáby objevovat informace o významu nového tetování Johnnyho Deppa. Psala jsem, že se jedná o text psaný starověkými runami - na jeho tetování je napsáno TIM - asi vám dojde, že se jedná o Tima Burtona, Johnnyho dlouholetého přítele. Je od něj velice hezké, že si ho nechal zvěčnit i na těle. Pravé přátelství!
Na druhém obrázku můžete vidět i samotné runy a význam jednotlivých písmen.

Další nové tetování?

14. května 2012 v 18:14 | Everlinet

Na fotkách z premiéry Temných stínů v Tokiu, která se konala před pár dny, jsem našla fotky, na které je vidět nové tetování. Tetování má Johnny evidentně na hrudi, zatím jsem o tom nevyhledala nic dalšího, například co tetování znamená, ale pokusím se něco najít. Každopádně poslední dobou má Johnny stále více a více nových tetování. Na fotkách není tetování příliš vidět, ale řekla bych, že zatím to bohatě stačí.

Edit 19:27 - Zřejmě se jedná o tetování, na kterém je napsáno něco typem psaní/hyeroglifů starověkými runami, ale nebylo to potvrzeno.
aavqjyJEaazhUnYA

{kopírovat se zdrojem}

13.5.'12 - Press conference - Dark Shadows

13. května 2012 v 16:44 | Everlinet
Dnes se v Japonsku konala tisková konference k Temným stínům, nechyběl tam samozřejmě Johnny Depp, ani Tim Burton. Vybrala jsem nějaké zajímavější fotky, na které se můžete podívat.
aargC0nvaacKKMYLaahfMA41aaq3CxkCaah4ptS3

Dark Shadows -aiport, premiere Tokio

13. května 2012 v 15:56 | Everlinet
Johnny se účastnil premiéry Temných stínů i v Tokiu, přidávám tedy fotky z letiště, kdy fanoušci Johnnyho přivítali, fotek je dost. Je doopravdy na co se dívat. Johnny se tam skoro pořád usmíval a podepisoval jako o život.
aahEcM17aay93GL1aau3uxqEaai8SCVVaaewbZGd

Johnny Depp & Tim Burton - Men of the 'Shadows'

12. května 2012 v 12:37 | Everlinet
Včera se objevila fotka, kde je Johnny Depp s Timem Burtonem - "Men of the 'Shadows'". Nic víc jsem k tomu nenašla, fotka by měla být asi ze včerejška, jistá si tím nejsem.

Edit: Zřejmě se jedná o photoshoot, tak tedy doufám., že se ještě něco více objeví.
aachslDr

10.5 - Johnny leaves hotel

11. května 2012 v 16:24 | Everlinet
Objevily se nějaké fotky ze včerejška, 10.5.2012, poté když Johnny po premiéře Temných stínů/Dark Shadows která se konala 9. v Londýně , opouští svůj hotel.
aaqUGwOmaagsVKxCaasJxD09aalDctgraah3w5GT

Update for 7.5 premiere DS.

10. května 2012 v 12:00 | Everlinet
Předevčírem jsem přidávala fotky k premiéře Temných stínů v USA, samozřejmě jsem nepřidala zdaleka všechny fotky, jen ty na kterých je hodně vidět on a je tam povětšinou sám, ale nyní jsem ještě přidala tři fotky, kde jsou vidět detailně Johnnyho šperky. Níže máte odkaz na článek, kam jsem to přidala.
Mimo jiné, dnes se chystám s kamarádkou do kina na Temné stíny, napíšu vám své první dojmy a pocity z tohoto filmu,
ovšem nemusíte se bát, spoilerovat vám jistě nebudu.;-)

Johnny on Jimmy Kimmel preview clip.

9. května 2012 v 14:29 | Everlinet
Dnes se objevil opravdu jen kraťoučký 'náhled' z Jimmy Kimmel's, v kterém Johnny byl. Snad se brzy objeví něco delšího než 28 sekund. Vzhledem k tomu, že ten řev je na můj notebook moc, celému jsem tomu neporozumněla.:DD

Johnnyho zpráva pro otce na Chapter APWA Lifetime Achievement Award

4. května 2012 v 14:19 | Everlinet
Johnny Depp překvapil svého otce, Johnna Deppa st. svým videem, kde mu blahopřeje na Floridě na Chapter APWA Lifetime Achievement Award v Tampě - 5.4.2012. Je opravdu hezké slyšet, jak Johnny o svém tátovi mluví, je vidět, že si ho doopravdy váží a má ho rád. Snad tomu porozumí každý, když jsem tomu rozumněla i já. :)

Johnnyho nová tetování?

28. dubna 2012 v 19:56 | Everlinet
Johnny má v poslední době ZŘEJMĚ tři nová tetování, ovšem tahle informace ještě není tak úplně jasná...první bylo vidět už na Golden Globe Awards,
kterého se Johnny účastnil s Mansonem. Lebka se podobá Skeleton lebce Harley Davidson, jen je troku víc starožitná. (Můžete vidět na obrázku vpravo)


Druhé je s nějakým nápisem, což trošku není ještě jasné. Bylo poprvé vidět 24.4.2012 na Cinemaconu. Brzy se to snad dozvíme.A třetí dosud nebylo vidět, ale prý ho má i Marilyn Manson údajně si je nechali vytetovat v pondělí společně, jedná se o "výjev" z oblíbené Mansonovy knihy, tak uvidíme, jak se to vivine a jestli uvidíme nějaké fotky, na kterých by tetování byla více vidět a snad i nějaké vyjádření Johnnyho k významu tetování.

Fotka Johnnyho pro "The Golden Hat".

23. dubna 2012 v 15:13 | Everlinet

Na fanstránce na Facebooku jsem našla Johnnyho fotku focenou pro knihu Kate Winslet.
Pro nadaci "The Golden Hat", Kate tuhle nadaci založila pro lidi nemocné Autismem. Do tohoto projektu, který měli podpořit přátelé Kate se zapojil i Johnny a Vanessa Paradis a další herci, Johnnyho fotku můžete vidět níže.
Johnny nevěnoval jen fotku pro knihu, ale i nakreslený obrázek jeho samého s kloboukem.

aabxPuSC


19.4.2012 - Elton's John show.

22. dubna 2012 v 20:03 | Everlinet

Objevila se fotka z 19.4. - tedy ze čtvrtka, kdy byl Johnny v Las Vegas na Elton's John show, na fotce je s hudebníky, kteří s Eltonem Johnem spolupracují. To, co má Johnny připevněné na pásku je jeho vstupenka do téhle show.
aaraq7tK
 
 

Reklama