Dark Shadows (Temné Stíny) {2012}

Dark Shadows > backstage, promotional

11. června 2012 v 18:17 | Everlinet
Dnes jsem objevila čtyři fotky, jedna je ze zákulisí, kdy byl Johnny připravován na roli upíra Barnabase Collinse a další tři jsou nové promo fotografie. Byla bych ráda, kdyby se objevilo fotek více, zejména těch promo.
aan28Dcm aaguq13g aarlny70 aavRTuO4

Photoshoot ~ DS

1. června 2012 v 18:57 | Everlinet
Brouzdala jsem po fanstránkách a na té o Heleně B. Carter jsem našla tenhle photoshoot, jsou na něm všechny ženy, které si zahrály v Temných stínech. Fotek bude zřejmě víc (asi těch, na kterých jsou i jednotlivě) ale já přidávám ty společné. Na fotkách jsou: Helena Bonham Carter {Dr. Julia Hoffman}, Eva Green {Angelique Bouchard}, Bella Heathcote {Josette,Vicky Winters} , Chloe Moretz {Carolyn Stoddard} a Michelle Pfeiffer. (Elizabeth Collins Stoddard}. Fotky jsou doopravdy překrásné a nešlo je sem nedát.
aatii6Wu aabLFyVS

Dark Shadows - production stills

19. května 2012 v 13:53 | Everlinet
Přidávám několik fotek stills + z natáčení z nového filmu Tima Burtona, Temné stíny, v kterém hraje hlavní roli Johnny Depp a jak jistě víte, nyní film běží i v našich kinech. Přidávám jenom pár, co jsem ještě nepřidávala, jelikož toho teď nového moc není.
aauRKGChaabXeabxaahCtin2aaujxzOcaab7HMwu

Jaké byly Temné Stíny..

10. května 2012 v 20:05 | Everlinet

Bez větších spoilerů, jen vlastní názor..
Ahoj, drazí!

(Pokud se mně někdo na něco budete chtít zeptat, ráda vám odpovím, ráda i jen náznaky.:))

Making of DS a Depp&Burton backstory, ET

7. května 2012 v 14:58 | Everlinet
V prvním videu, už typicky najdete rozhovory s tvůrci filmu, záběry z natáčení a záběry z filmu. Bohužel, jsou tam skoro všechny scény, které jsme již viděli, ale komu by vadilo, dívat se na to stále dokola. Již dnes má mít DS USA premiéru!
A my se můžeme těšit již 10.5.2012 na Temné stíny v našich kinech.
A druhé video je backstory, tudíž náhled do minulosti Deppových&Burtonových filmů, které společně natočili. Samozřejmě nechybí vyjádření Johnnyho, ani Tima. Můžete tam vidět ústřižky ze Střihorukého Edwarda, Ed Wood, Sleepy Hollow, samozřejmě Karlíka a továrnu na čokoládu, Mrtvou nevěstu, Alenku v říši divů a Sweeneyho Todda, nyní už i Temné Stíny.

Dark Shadows - Man Behind The Shadows + dvě nová videa.

6. května 2012 v 14:13 | Everlinet
Další nové video se záběry s filmu a natáčení, které jsme ještě neviděli. Je hodně spoilerující, řekla bych že až víc než dost. Mimochodem, již zítra by měla být USA premiéra tohoto filmu!


Další novější video, které obsahuje i záběry, jak se dělal Barnabasův make-up.

A poslední z nových videí, opět s rozhovory s tvůrci filmu a nové záběry. Opravdu toho hodně přibývá!
POKUD SE VÁM VIDEA MÍCHAJÍ, STISKNETE f5.

Dark Shadows > TV Spot #6

5. května 2012 v 17:40 | Everlinet
Další nový televizní spot k Temným Stínům, je zase kraťoučký, jen 34 sekund, které ale opět stojí za to.

Dark Shadows > stills

5. května 2012 v 12:18 | Everlinet

Přidávám dá se říct novější stills k filmu Temné Stíny od režiséra Tima Burtona, který bude mít už velmi brzy premiéru jak v USA, tak tady.
aasRuZxFaamow51oaazI7y9naabMGjyTaahNKvcs

Dark Shadows {Temné Stíny} - Strange Family

2. května 2012 v 18:38 | Everlinet
Objevilo se nové video k Temným Stínům, které budou mít brzy premiéry jak v USA, tak u nás. V tomto videu můžete zahlédnout další záběry, které jsme ještě neviděli, ale mimo jiné i rozhovory s herci a režisérem Timem Burtonem.

Pokud se vám objeví jiné video, klikněte na F5.

Dark Shadows > Behind the scenes

29. dubna 2012 v 13:30 | Everlinet
Dnes se na Youtube objevila dvě nová videa "za scénou" z nového filmu Temné Stíny, které se brzy objeví v kinech. Můžete tam vidět, jak probíhalo natáčení a přibližně kde také. Je vidět, že natáčení takového filmu vůbec není jednoduché ani pro štáb, ani pro samotné herce a některé věci jsou doopravdy pozoruhodné i v dnešním světě, kde ve filmech už jde snad úplně všechno.
Některé scény opravdu stojí za to, už se nemůžu dočkat samotného filmu s přívalem informací, videí a fotek!

Dark Shadows - Vampire History

27. dubna 2012 v 21:42 | Everlinet
Objevilo se opět nové video i s rozhovory s Johnny Deppem a režisérem Temných Stínů Timem Burtonem. Najdete tam ovšem i "filmové" upíry, samozřejmě už se mezi ně řadí i Johnny s rolí Barnabase Collinse. Ve videu uvidíte sestřihy scén z DS. Nyní bych řekla, že o DS se toho objevuje stále více a více a my se máme opravdu na co těšit, a to bych řekla že ještě do premiéry.

ET Anatomy of Cast: Temné Stíny

26. dubna 2012 v 15:12 | Everlinet
Dnes se objevilo video z včerejšího večerního vysílání Entertainment Tonight: Anatomy of Cast, jedná se o HD z Temných Stínů, které budou mít premiéru už brzy, proto se toho také objevuje čímdáltím více. Takže určitě stojí za to, podívat se na to. Čímdáltím víc se těším!

Další TV spot k Dark Shadows!

21. dubna 2012 v 23:26 | Everlinet
Dnes se objevil další, už o něco delší TV spot k Temným Stínům. Objevilo se o dost útržků ze scén, které jsme zatím neviděli a tak bych řekla, že stojí za shlédnutí - některé scény mně doteď stále a pořád dostávají. Jednoduše se už nemohu dočkat! Johnny a to jeho charisma v každém filmu..

Dark Shadows > další stills

15. dubna 2012 v 10:34 | Everlinet

Přidávám další stills k Dark Shadows. Pokud jste ty minulé ještě neviděli, můžete se podívat v galerii.
aabYjrAkaao3LWhJaaxsWkhJaazAXlt2aah3cLhz
gallery links:

Dark Shadows > nové stills

13. dubna 2012 v 15:58 | Everlinet
S blížící se premiérou se objevují pořád nové fotky a informace. Fotka Johnnyho (Barnabase Collinse) ve skříni se objevila již před pár dny, ovšem já jsem čekala, až se objeví další a dnes jsem se dočkala. Je vidět, že se máme doopravdy na co těšit!
aapzT2bBaaouffkIaamWoAvBaapONf2EaaoKx51d

Dark Shadow premiéry v Los Angeles a Londýně.

11. dubna 2012 v 19:23 | Everlinet
Pro Vás, kteří se tak jako já těšíte na Dark Shadows jistě uvítáte nějaké novinky.
Nyní zbývá jen měsíc než nový film Dark Shadows zasáhne kina, termíny pro premiéry filmu právě byly oznámeny.
Temné stíny budou mít svou celosvětovou premiéru v pondělí 7. května v Grauman Los Angeles Grauman's Chinese (divadlo.) Herečka Lara Parker (Angelique), oznámila, že se zúčastní - tak bylo uvedeno na jejím obnoveném webu.: "Čas na červený koberec!"
David Selby (Quentin Collins) se také plánuje zúčastnit.

K dispozici bude také v Londýně premiéra Dark Shadows zřejmě 9. května, s místem konání to ještě není úplně jasné. Tato zpráva byla potvrzena filmovými novinkami (´Orange´)- Obou akcí se zúčastní štáb a účinkující.

Dark Shadows (Temné Stíny) > banners

3. dubna 2012 v 17:55 | Everlinet

K Dark Shadows (Temné Stíny) se před pár dny objevil banner první a hned nato i ten druhý, tak je sem dávám oba. Stále se sypou další a další novinky, fotky a spoty k tomuto filmu a já - čímdáltím více se těším.
aaxEFSgHaada83ia
gallery:

Dark Shadows - tv spot

2. dubna 2012 v 10:30 | Everlinet

Na těchto se objevil nový krátký TV spot k filmu Dark Shadows (Temné Stíny) , už se doopravdy nemůžu dočkat, film vypadá pořád lépe a lépe, stejně jako Johnnyho role samotná.

Dark Shadows - poster

29. března 2012 v 16:48 | Everlinet

Včera se objevil nový plakát k Dark Shadows (Temné Stíny). Opravdu se hrozně moc těším, až to bude v kinech, hlavně na Johnnyho, samozřejmě, on je apsolutně výborný a ten film sám o sobě vypadá skvěle.
aae6ydj1
gallery links:

Dark Shadow - production stills

19. března 2012 v 17:57 | Everlinet


Jelikož se teď stále častěji na zahraničních stránkách objevují nové stills k Dark Shadow, taky některé z nich přidávám i sem. Je skvělé vidět, že je k filmu stále co přidávat.
__________________________________________________________________________
aay0AiV0aal0laiiaapIWb4JaadxNDAbaajqdqSbaax9w2rz

Dark Shadow - promo

19. března 2012 v 17:53 | Everlinet

Přidávám fotky k filmu Dark Shadow (Temné Stíny).
Pokud jste ještě neshlédli trailer, můžete o pár článků níže.
________________________________________________________________________
aav5Mn5SaaxOyKOkaawBVwjj

Gallery links:

Johnny Depp - Dark Shadows - první oficiální trailer

17. března 2012 v 16:41 | Everlinet
Před pár dny (15.3) se objevil na YT první trailer k novému filmu Johnnyho Deppa - Dark Shadows. Film vypadá perfektně, stejně jako Johnny sám a nemůžu se dočkat, až bude v kinech!

 
 

Reklama