blog news

Zápis affiliates.

18. července 2012 v 17:03 | Everlinet
Obvykle nejsem z těch, co dělají neustále nějaké zápisy, ale v poslední době je plno pozastavování, přesouvání, rušení atd. A já bych měla ráda přehled o affs, která chtějí nadále zůstat spřátelení.
Tudíž je to pouze pro můj přehled. Proto prosím, vyplňte následující tři věci.

Zápis nechám do konce měsíce. Moc děkuji!

Zároveň bych chtěla ještě napsat, že pokud se mnou někdo není affs, ale chtěl
by spřátelit. Má též možnost tady.
přezdívka:

blog:

chceš zůstat affs?:

Zpátky z cest...

14. července 2012 v 22:07 | Everlinet

Ahoj!
Takže vzhledem k tomu, že jsem se teď vrátila z
'cest', napíšu jen kraťoučký článek :)

Jsem ráda, že sem za tu dobu alespoň někdo chodil,
pokusím se vám to tedy hned během zítřka vynahradit, jelikož jsem teď
naprosto vyčerpaná. Bohužel jsem se na internet nedostala, pouze jednou a to
v informačním centru, abych se podívala, jak to tu vypadá. Tudíž od zítra k vám zase začnu
chodit normálně.
No a kdyby to někoho zajímalo, poměrně jsem si to užila, i přesto, že
jsem chodila hoodně kilometrů denně do kopce. :D Ovšem
blog a celkově internet, mi doopravdy chyběl. Přecejen už to ke mně patří. ;)

Odjezd.

4. července 2012 v 6:00 | Everlinet
Chci vám oznámit, že teď jsem už asi na cestě na 10 denní dovolenou.
Nejedu nikam do zahraničí, ale tady po ČR na hory. Bohužel tam není přístup k
internetu, ale je možné, že se to nějak vyřeší, nebo že občas zajdu
do nějaké kavárny, kde přístup bude a něco přidám. Jinak jsou tu přednastavené
nějaké články. (Samozřejmě ne aktuální, prostě nějaké starší záležitůstky, aby tu to nezelo prázdnotou.) Obíhat budu jen, když se dostanu na internet, jestli vůbec,
samozřejmě. Notebook si sebou bereme, takže budu alespoň dělat nějaká ta videa. ;)
Každopádně se mi bude stýskat, jak po blogu, tak po jistých osobách. :) Ale 14.7 někdy večer bych už měla být doma. Nu, uvidíme!

Tak se tu mějte! <3

Nedostatek času.

6. června 2012 v 20:03 | Everlinet
Ahoj,
Jenom bych vám (ne)ráda sdělila, že tu zřejmě do pátku moc nebudu. Není to z rozmaru, ani z toho, že by mě blog nebavil. Jde pouze o to, že ve škole teď je docela peklo, zejména pro mně se jedná o pátek, kdy píšeme čtvrtletku a zřejmě mě čeká ještě několik testů a možná zkoušení. Proto tu do pátku moc času trávit nebudu, ačkoli je mi to moc líto.
Několik dní jsem dělala video s Johnnym v předchozím týdnu, něco jako k narozeninám - video jsem si ale z vlastní blbosti smazala a s ním i vše, co jsem v pc k tomu měla. Tudíž jsem musela začít od znovu a řeknu vám, že to není snadné, dělat to znova není to nejlepší, zvlášť když nemáte čas a potom ani náladu.:( Ale doufám, že dnes stihnu alespoň něco a zbytek až v pátek. Dnes tu tedy už zřejmě nic nepřidám, doteď jsem se věnovala věcem do školy a jsem docela znavená. Díky bohu se k tomu vztahoval alespoň projekt do angličtiny o Johnnym. Co jsem ale chtěla napsat také, je to, že jsem před časem byla u Hattie, :* a řeknu vám, že i těch pár hodin, co jsme se po dlouhé době viděly, stálo za to. Jako vždy, když se vidíme. :) Pod článek přidám i dvě fotky, pro případ, že by jste se potom někteří lekli, je to zároveň varování, ta menší, hororová, vždy vlevo jsem bohužel já.:D

Nejšťastnější člověk.

7. května 2012 v 12:35 | Everlinet
Ahoj lidi!
Ani nevíte, jak jsem strašně šťastná, že vám to musím napsat.:D
Pár dní až doteď jsem měla strašný strach, že u nás v kině Temné stíny nebudou, jelikož se to tam stále neobjevovalo, až dnes jsem se podívala do programu na 10 a hle, Temné Stíny, možná si někdo řekne, že jsem blázen, ale rozbrečela jsem se štěstím. Na ten film jsem se těšila celé dlouhé měsíce a jelikož mi škola dává dost zabrat a nemám moc času, chtěla jsem nějaké rozptýlení, takže jsem teď doopravdy strašně šťastná :D
Vzhledem k tomu, že ve středu jdu do školy od 9 a mám jen 3 hodiny, tak o to lepší to je, a nezkazí mi náladu na čtvrtek ani fakt, že máme moji "oblíbenou" Fyziku..:DD Tenhle článek berte jako stupidní výjev, protože tak to skutečně je. :))

Co chystám...

2. dubna 2012 v 10:14 | Everlinet
Ahoj,
Asi jste si všimli, že poslední dobou přidávám tak cca 1 článek za den, ale tovíte, 3 hodiny ze dne mi zabere matika a ten zbydek škola.. O prázdninách ovšem budu přidávat co to půjde.
Mimochodem, jelikož už mám layout dle mně dost okoukaný, dělám doma na novém a snad ho ještě dnes nastavím. S mou drahou Hattie píšeme povídku na Sweeneyho, (no, i na Alice in wonderland) akorát ještě nevím, jestli jí sem vůbec mám dávat..Ale to se poddá, hlavně aby to někdo četl.
Everlinet
 
 

Reklama