Jaké byly Temné Stíny..

10. května 2012 v 20:05 | Everlinet |  Dark Shadows (Temné Stíny) {2012}

Bez větších spoilerů, jen vlastní názor..
Ahoj, drazí!

(Pokud se mně někdo na něco budete chtít zeptat, ráda vám odpovím, ráda i jen náznaky.:))


Před hodinou jsem dorazila z kina, kde jsem s kamarádkou byla na Temných stínech. Musím říct, že to úplně splnilo moje očekávání, Johnny i všichni ostatní odvedli perfektní práci, za kterou můžeme být my,. jako diváci moc rádi. Ovšem co mně zarazilo. V kině nás bylo doopravdy maloučko, dohromady asi jenom 7, což mně trošku mrzí, že češi nemají tady široko daleko zájem o takovéhle filmy, alespoň ne tak moc, jak by si to zasloužily. O víkendu se to možná i změní, ale hlavní pro mně je, že jsem měla tu možnost shlédnout to v kině. Přiznám se, že na téměř samém začátku mně musela kamarádka chytat za ruku, ne že bych se bála, ale musela jsem to šíleně prožívat.:D S titulky to bylo stokrát lepší než s nějakým dabingem, slyšet ty originální hlasy, už jen to! Ale abych k tomu přešla, spoilerovat určitě nebudu. Jen řeknu, že se u toho jistě zasmějete, ti citlivější možná i popláčou, akce nám tam také nechybí, má to vše, co by jsme od kvalitního filmu očekávali. Pokud už na internetu čtete nějaké recenze např. od kritiků, nenechte se odradit, i mně to znechutilo, ale nepřestala jsem se těšit a dopadlo to tak, že jsem byla tak absolutně ponořená do děje, že jsem téměř vystoupila z autobusu o zastávku dříve. Ani teď mi to nedá spát :)
Strašně se mi tam líbila Eva Green, ztvárnila to doopravdy perfektně, ale na Johnnyho u mně zkrátka nikdo nemá, ty jeho gestikulace, projevy, ty 'necílené' hlášky, on tomu dodává prostě ten správný šmrnc!
Samotného Barnabase (pokud jste to jako já už neudělali z trailerů a videí, kterých bylo požehnaně) si zamilujete. Některé dějové linie jsem mne překvapily, vzhledem k tomu co jsem měla za představy a jsem nadmíru spokojená s výsledkem. Není snad nic, co by se mi na tom filmu nelíbilo, tudíž rozhodně nesdílím názory některých kritiků, možná jsem jen fanoušek, ale řekla bych že to vidím z toho svého hlediska, třeba to vy uvidíte jinak..:) Na samém konci filmu mně sama kamarádka, od které bych nečekala, že se jí to bude tak líbit chytala za ruku a div jsme se tam obě neumačkaly, hltaly jsme jeden popcorn za druhým a ani nedutaly. Až na tenhle film vyrazíte, byla bych ráda, kdyby jste mi napsali váš názor, protože mně zajímá :)
No, nevím už co bych napsala, pokud jsem na něco zapomněla, určitě to někde ještě zmíním..
 


Komentáře

1 Merylka Merylka | E-mail | Web | 11. května 2012 v 22:37 | Reagovat

Chtěla bych to vidět! =) Asi si na to o víkendu zajedu do Prahy! =)

2 Anita Anita | Web | 13. května 2012 v 15:47 | Reagovat

Ja sa tak na ten film teším a u nás to vyzerá tak, že ho nakoniec dávať nebudú. Asi sa rozplačeeeem!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama